google-site-verification: google610c375761359b1e.html

1. پنل پیامکی

کسب و کارها همواره به دنبال شیوه‌ای برای برقراری ارتباطی موثر با مشتریان فعلی خود هستند ، روشی که از نتابج خوب آن مطمئن باشند و به سادگی بتوانند آن را مدیریت کنند . با گسترش روزافزون کاربران تلفن همراه و همچنین ، پیشرفت در حوزه اینترنت ، کسب و کارهای آینده نگر به دنبال راهی برای دسترسی آسان با مشتریان خود بودند . از آنجایی که تلفن همراه به تدریج به بخشی جدایی‌ناپذیر از زندگی انسان تبدیل شد ، پیامک هم به عنوان ابزاری مناسب برای ارتباط با مشتریان و ارائه خدمات با آن‌ها شناخته شد .
بر اساس تحقیقات انجام‌شده در سال ۲۰۱۴ در بریتانیا حدود ۹۳% از بزرگ‌سالان از یک دستگاه تلفن همراه استفاده می‌کنند و ۷۲% از آنها نیز به گوشی‌های هوشمند دسترسی دارند . از سوی دیگر یکی از اصول پایه در بازاریابی ، آگاهی از علاقه مشتریان و عادت‌های آن‌هاست . به این ترتیب تبلیغات پیامکی راهی ساده ، آزموده شده و با قدمت زیاد برای ارتباط با مشتریانی است که به تلفن‌های همراه خود بیش از هر چیزی توجه می‌کنند .​​​​​​​
​​​​​​​(برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید)

2. طراحی وبسایت

وب سایت نقش مهمی در جذب مشتری ، معرفی کالا و خدمات شما دارد و می تواند باعث رونق کسب و کار های شخصی و شرکتی شود ، وب سایت برای شما مانند ویترین برای مغازه هاست در واقع میشود گفت وب سایت شما نماینده شما در فضای مجازی است حال هر چه این ویترین شکیل تر ، حرفه ایی تر و پربار تر باشد و کالا ها و خدمات شما را بهتر در معرض دید کاربران قرار دهد علاوه بر افزایش وجهه و اعتبار شما باعث رونق کسب و کار شما نیز می شود . ما با استفاده از آخرین الگوریتم های حرفه ایی و استاندارد های جهانی آماده ارائه خدمات طراحی وب سایت به شما هستیم .
فراموش نکنید که مشتریانه شما بعد از ساعت کاری به شما یا شرکت شما دسترسی ندارد ولی در هر زمان از شبانه روز امکان مراجعه به وب سایت شما را دارند و می توانند از آخرین خدمات ، محصولات و شرایط فروش و ... شما مطلع شوند .
​​​​​​​(برای کسب اطلاعت بیشتر اینجا کلیک کنید)

3. ربات هوشمند اینستاگرام​​​​​​​
​​​​​​​

یکی از بهترین راه‌های جذب کردن فالوئرهای جدید برای یک پیج، تعامل با پیج‌های دیگر است. یعنی اینکه شما شروع به لایک کردن، کامنت گذاشتن یا فالو کردن آدم‌هایی بکنید که فکر می‌کنید به پیج شما علاقه‌مند هستند تا آنها هم به سراغ پیج شما بیایند. هیچ بعید نیست خود شما قبلاً این روش را امتحان کرده باشید و بازدهی بالای آن را دیده باشید، یا حتی کسانی برای افزایش فالوئر با همین تکنیک شما را فالو کرده‌ باشند.
فهمیدن دلیلِ موثر بودن این روش چندان سخت نیست. کاملاً طبیعی است که وقتی کسی به پیج شما لایک، کامنت یا فالو بدهد، شما هم متقابلا کنجکاو می‌شوید تا صفحه او را بررسی کنید و اگر این صفحه را دوست داشتید، آن را دنبال کنید. اصلاً ما در روانشناسی یک اصل به نام عمل متقابل داریم که به خوبی دلیل این رفتار ما آدم‌ها را توضیح می‌دهد . کارکرد یک ربات افزایش دنبال کننده اینستاگرام ، دقیقاً همان چیزی است که در بالا توضیح داده شد . یعنی ربات اینستاگرام یک برنامه یا نرم افزار است که در نقش پیج شما، به سراغ آدم‌هایی می‌رود که احتمالاً به پیج شما علاقه‌مند هستند و با آنها تعامل ایجاد می‌کند (همان لایک، کامنت، فالو و …).
تنها فرق این برنامه این است که دیگر همه‌چیز به صورت خودکار انجام می‌شود .
​​​​​​​ (برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید
برای اطلاع از قیمتها اینجا را کلیک کنید .

4. تولید محتوا

یکی از مهم ترین دغدغه های صاحبین مشاغل این است که به دلیل کمبود وقت نمی توانند
اطلاعات پیج اینستاگرام و یا وبسایت خود را به روز کنند و همین امر موجب کاهش شدید 
بازدیدکنندگان آنها می شود.

گروه تبلیغاتی پیام آریا با استفاده از نیروهای متخصص خود تلاش کرده که با تولید محتواهای
به روز و متناسب با هر شغلی ، قدمی در جهت رونق کسب و کار مشتریان عزیز برداشته باشد.
​​​​​​​(برای کسب اطلاعت بیشتر اینجا کلیک کنید)